Tip pro tento měsíc:
Podzim je tu! Barevné listí, sklízení ovoce a příprava zahrady na zimu je v plném proudu. Nezapomeňte vsadit keře či ovocné stromy, které ještě stihnou do zimy zakořenit a už příští sezónu vám tak připraví překvapení v podobě prvních plodů. Starejte se o vaši zahradu, ona se pak postará o vás.
STARÁME SE O BYT

Moderní interiéry často působí poněkud neútulně, někdy až stroze a studeně. Jak je tedy zjemnit a přizpůsobit tak, aby se vám zde dobře bydlelo? Není to tak těžké, chce to trochu bytového textilu v příjemných barvách, které máte rádi. Mohou to být záclony nebo závěsy na oknech, velmi dobře vypadají také dekorativní polštářky na židlích nebo na pohovce. Jen pozor, ať to nepřeženete s barvami, je lepší držet se jednoho barevného schématu, ať nemáte potom doma příliš velkou divočinu.

Celý článek

Při otevření lednice zamoří celou kuchyni nebývalý smrad? Český výrobce kuchyní Le Bon přináší užitečné tipy, co dělat a jak zápachu předcházet. 

Nejedna babička poradí dát do ledničky talířek s jednou sodou. Mnohdy však tento trik nestačí. 

Aby byla lednice čistá, voňavá a plná dobrého jídla, je třeba dodržovat určité zásady.

Celý článek
Naši partneři
Nevíte kde sehnat levné vchodové dveře? Nabídka českého výrobce PERITO vás jistě zaujme!
Developer Finep nabízí prodej domů v Praze za výhodných podmínek!

klimatizace Daikin EmuraUdržet doma příjemnou teplotu a svěží vzduch není v zimě žádný zvláštní problém. Prostě si zatopíte, aby vám bylo teplo, a trochu vyvětráte, aby se dovnitř dostal čerstvý vzduch, a je to. V létě to však může být mnohem složitější.

 

 

Obzvlášť v parných dnech není jednoduché udržet doma chladné klima. Zejména ve velkých městech, kde z nahřátých ulic teplo sálá ještě dlouho do noci a byty se podobají skleníkům, je nezbytné situaci efektivně řešit.

Celý článek

V tomto článku nastíním několik důležitých bodů týkajících se návrhu koupelny. Jako první a nejdůležitější věc byste měli popřemýšlet, zda budete chtít mít v koupelně sprchový kout nebo vanu. V případě klasické vany je situace poměrně jasná, ale pokud chcete mít sprchový kout, je třeba myslet i na další věci.

 

Sprchový kout je sice výborný, ale čas od času přeci vanu potřebujeme např. při praní. Proto se nám nabízí několik řešení, ale každé má své pro a proti. 

Celý článek

trávník vs chodníkKdo bydlíte na sídlištích, jistě budete vědět, o čem mluvím. V poslední době se stále více zastavují i poslední zelené plochy. Je to opravdu tak nutné? Potřebujeme od každého domu změť chodníků a různých zkratek na úkor alespoň nějaké zeleně?

Celý článek
předchozí 3 strana z 17 další
Design a kód Copyright © 2013 - 2015 Seokvalitně