Tip pro tento měsíc:
Podzim je tu! Barevné listí, sklízení ovoce a příprava zahrady na zimu je v plném proudu. Nezapomeňte vsadit keře či ovocné stromy, které ještě stihnou do zimy zakořenit a už příští sezónu vám tak připraví překvapení v podobě prvních plodů. Starejte se o vaši zahradu, ona se pak postará o vás.
Vkusná a zároveň výkonná svítidla

moderní svítidla a osvětlení

Do moderních interiérů patří adekvátní svítidla. Dnes už si nikdo do obývacího pokoje nepověsí křišťálový lustr na dvacet obyčejných žárovek. Není to stylové, praktické ani ekologické a provoz je poměrně dost drahý. Jaká tedy vybrat svítidla do obývacího pokoje, kuchyně nebo ložnice? Jaké jsou dnes možnosti? Moderní svítidla do interiérů se vyrábí v mnoha různých podobách. Centrálním prvkem osvětlení v místnosti nejčastěji bývá lustr. Ten dodává velké množství světla a je dimenzován tak, aby vydával dostatek světla potřebného pro osvit dané místnosti. Protože však člověk vnímá lépe světlo přicházející z více směrů, je vhodné lustr doplnit dalšími svítidly, jako jsou bodovky, spotová svítidla nebo stolní lampičky. Od renomovaných výrobců lze často koupit svítidla se stejné designové série, které k sobě perfektně ladí a vytváří skutečně stylové prvky interiéru.

 

Ale vraťme se k lustrům. Lustry se v dnešní době vyrábí v nepřeberném množství provedení, tvarů, barev a také z rozmanitých materiálů. Záleží potom na vašem vkusu, zda upřednostňujete raději moderní styl nebo dáte přednost venkovskému stylu. Pro snazší výběr svítidel jsou pro vás zřízena světelná studia, kde si svítidla můžete prohlédnout na vlastní oči a získáte tak o nich názor mnohem realističtější než z pouhého obrázku na monitoru počítače. Profesionální světelné studio Aulix v Dolních Břežanech vám nabízí široký sortiment skládající se z více než 400 druhů svítidel. Dále vám zde budou poskytnuty prvotřídní služby, poradenství včetně zhotovení kompletního návrhu osvětlení. Potrpíte-li si na módní výstřelky a inovativní prvky interiéru, má pro vás Aulix luxusní svítidla z dílny předních světových bytových designerů. Nabízí svítidla světoznámých značek, jako je Paulmann, Wofi nebo BPM Lighting. Designová svítidla rozjasní váš pokoj a promění jej k nepoznání.

Zpět
Design a kód Copyright © 2013 - 2015 Seokvalitně